Shadow
Slider

 

Darujte 2 % z dane Dobrovoľnému hasičskému zboru v Krásne

Tento rok sú opäť nové tlačivá na poukázanie podielu 2% zo zaplatenej dane. Stiahnúť si ich môžte  » TU «

Ďakujeme Vám, že ste navštívili našu stránku !


Dobrovoľný Hasičský zbor v Krásne bol založený už v roku 1880, barónom Friesenhofom. Funkciou tohto zboru bolo ochraňovať majetok, ľudské životy, pomáhať pri požiaroch a živelných pohromách. Tak je tomu aj teraz.
V súčasnosti sa ešte funkcia zboru rozšírila aj o športové a kultúrne aktivity a prácu s mládežou. Momentálne zastrešujeme detí do päťtnásť rokov ( Plameňáci ) a aj od pätnásť do osemnásť ( dorast ). Pravidelne sa zúčastňujú hasičských súťaží, tréningov a rôznych kulturných a športových podujatí. Okrem toho máme aj športové družstvo mužov, ktorí sa už šestnásť rokov zúčastňujú súťaží Slovensko moravskej hasičskej ligy a poriadajú prvé kolo tejto ligy u nás v Krásne a taktiež rôznych pohárových súťaží. Muži plnia zároveň aj funkciu hasičskej jednotky DHZO, ktoré je zaradené do kategórie B v celoplošnom rozmiestnení síl a prostriedkov.
Viac sa dozviete na našich stránkach
Touto cestou Vás chceme požiadať o píspevok 2 % z dane pre náš zbor.
Príspevok je časť Vášho povinného odvodu, čiže dane, ktorú musíte odviesť štátu. Nie je to žiadna suma " navyše ".
Svojím príspevkom podporíte humanitárnu pomoc, a už spomínane športové a kultúrne aktivity, i prácu s mládežou v našej obci.
 

 

maskarny plagat 2019 final

Maškarný plagát 2019 deti A4

 

dobromatbanner 300i

Radi a často nakupujete cez internetové obchody? Aliexpress, Hej.sk, TPD,  Zoot, Zľavoking, Okay elektro, Deichman, Baťa, Tescoma, Rozbalené.sk, Mbank, VÚB banka, Slovenská sporiteľňa, a vyše stovka ďaľších slovenských a českých a iných zahraničných eshopov.

Ak áno, podporte náš Dobrovoľý hasičský zbor pri nakupovaní cez internetové obchody, bez toho, aby Vás to stálo čo i len 1 cent navyše.

•Ak plánujete nákup na internete a chcete nás zároveň podporiť, navštívte pred nákupom stránku http://dobromat.sk alebo kliknite na odkaz, kde je predvyplnený náš profil, kde si zvolíte iba eshop v ktorom chcete nakupovať: https://dobromat.sk/podporim/dhz-krasno

•Na stránke vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť a náš Dobrovoľný hasičský zbor Krásno

11Dňa 10.10.2017 sa uskutočnilo taktické cvičenie so štábom zamerané na likvidáciu lesného požiaru a vytvorenie diaľkovej a kyvadlovej dopravy vody na vrchu Šípok, okres Partizánske.

 

 

 

 

Dobrovoľný hasičský zbor v Krásne vznikol už v roku 1880. Založil ho barón Gregor Friesenhof.

Čítať viac O nás

Navigácia stránky

Novinky v galérii: Fotky z cvičenia Hasičských jednotiek